
Фен-щітка для волосся 4в1 VGR 493 — професійний жіночий стайлер 1000Вт, браш з 4 насадками для об'єму, укладки та випрямлення
1 894 ₴/комплект
945 ₴/комплект
- Готово до відправки
- +380 (68) 901-05-07
Стайлер для волосся VGR V-493 Зелений, браш для волосся, фен-щітка на 4 насадки професійний
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
Перед замовленням уточнюйте наявність товару у нашого консультанта.
Можливо потрібний вам товар вже на броні за іншим покупцем або закінчився та немає в наявності
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ:
Telegram +380932249979
Viber +380932249979
ЧАТ НА САЙТІ
Попри невеликий розмір, потужність фенащітки становить 1000 Вт. Цієї потужності цілком досить, щоб висушити й ідеально укласти волосся в домашніх умовах, а два температурні режими та функція «Холодне обдування» дадуть змогу красиво укласти навіть неслухняні локони. Завдяки 4 насадкам, які входять до комплекту, Ви з легкістю можете змінювати укладку щодня.
Нагрівання легко регулюється перемикачем режимів, що сприяє створенню ідеальної укладки. Два режими забезпечують повний контроль за процесом сушіння волосся, що дуже зручно для формування акуратної стильної укладки.
Корисна функція «захист від перегрівання» вимкне прилад, якщо він перегріється під час використання.
Шнур обертається за принципом шарніра на 360 градусів.
За допомогою цієї моделі можна одночасно висушити й укласти волосся, не витрачаючи час на два цих процеси багато часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фен-щітка |
| Дифузор | Да |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Регулювання швидкості | Да |
| Режим Турбо | Да |
| Холодне обдування | Да |
- Ціна: 945 ₴/комплект







