
Плойка Geemy GM-2933 17 мм для завивки 5 хвиль — щипці з терморегулятором для створення локонів та кучерів
1 494 ₴
747 ₴
- Готово до відправки
- Код: pr29332
- +380 (68) 901-05-07
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плойка Geemy GM-2933 17 мм для завивки 5 хвиль — щипці з терморегулятором для створення локонів та кучерів»
Плойка для завивання волосся п'ять хвиль щипці Geemy GM-2933 з регулюванням температури
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
Перед замовленням уточнюйте наявність товару у нашого консультанта.
Можливо потрібний вам товар вже на броні за іншим покупцем або закінчився та немає в наявності
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ:
Telegram +380932249979
Viber +380932249979
ЧАТ НА САЙТІ
Плойка для волосся Geemy GM-2933 — це розкішні, стильні, неповторні локони. Створює укладку вашої мрії. Індикатор визначає час готовності приладу та підкаже найкращий час початку укладання.

Плойка Geemy GM-2933 підходить для волосся будь-якої довжини. Тепер навіть волосся середньої довжини може тішити вас своїми хвилями. Багато дівчат, які мають рівне волосся, мріють про таку зачіску. Якщо Ви придбаєте такий пристрій, то теж станете володаркою хвилястих пасом.
Пристрій має керамічне покриття, яке дбайливо впливає на волосся. Воно дає змогу використовувати плойку навіть на пошкодженому волоссі.
Ви завжди мріяли про голлівудську укладку волосся й безрезультатно переглянули сотні роликів на ютуб, щоб домогтися бажаного ефекту? – тоді плойка п'ять хвиль Geemy GM-2933 саме для Вас. З її допомогою Ви можете за лічені хвилини зробити собі ніжні хвилі на волоссі, як у Кари Дельвін, або ж ходити з кучерями, як у Сари Джесики Паркер.

У чому секрет плойки п'ять хвиль Geemy GM-2933?
Вона складається з п'яти циліндрів із керамічним покриттям. Це прискорює процес створення зачіски. Також вони надають волоссю приємну циклічну хвилястість. Що довше тримати волосся на плойці — тим кучерявіше воно буде. Також на плойці є терморегулювання. Ви можете вручну визначити температуру нагрівання. Якщо Вам не потрібна сильна завивка — варто зменшити температуру та в такий спосіб захистити волосся від перегрівання. Наприкінці кожного циліндра, навіть за максимальної температури розігрівання, плойка Geemy GM-2933 залишається холодною, як і сама ручка, щоб Ви не обпеклися під час створення укладки.
Таку плойку також дуже зручно тримати в руці завдяки її обтятій формі. Верхня частина плойки, яка накриває п'ять циліндрів, також зроблена з алюмінію й має біля основи холодну ручку. Вона досить легка, що дає змогу накривати циліндри під час завивання за допомогою ручки одним пальцем. Складники плойки п'ять хвиль Geemy GM-2933 розташовані максимально близько один до одного. Отже, Ви можете укласти мрії фактично однією рукою, не ложа періодично плойка на стіл через перегрівання приладу або його важкості.
Особливості:
- Ручка приладу виготовлена з електрично нейтральних матеріалів, має антиковзну поверхню Soft Touch;
- Під час зберігання приладу зручно скористатися фіксатором;
- Діаметр напрямних плойки становить — 17 мм;
- Шнур механізму гнучкий, виготовлений з особливо міцного й екологічно безпечного полімерного матеріалу. Виделка приладу має зручну ергономічну форму.

Чому плойкою п'ять хвиль Geemy GM-2933 зручно користуватися? Одна з численних переваг — еластичний кабель у кінці ручки плойки. Він допомагає Вам не заплутатися в дроті під час завивання й може обертатися навколо своєї осі на 360 градусов. Загалом щільне завивання довгого волосся може тривати до 15 хвилин завдяки наявності п'яти циліндрів, що істотно заощаджує час під час підготовки до виходу в ресторан або на роботу. Залежно від особливостей волосся завивка може триматися цілий день. Коли волосся починає випрямлятися, воно однаково залишається красивим хвилястим наступного дня. Для того, щоб завивання трималося довше — стилісти рекомендують фіксувати укладку невеликою кількістю лаку або гелю.
Плойка п'ять хвиль Geemy GM-2933 — зручне рішення для шанувальниць краси та прекрасний подарунковий варіант.
Краса — запорука внутрішньої впевненості, а отже — і Вашого успіху!

Характеристика:
- Споживана потужність: 45 Вт;
- Тип живлення: Від мережі 220 В;
- Кількість режимів роботи: 2;
- Терморегулятор: Так;
- Керамічне покриття: Так;
- Діаметр: 17 мм;
- Затискач для фіксації: Так;
- Кількість температурних режимів: 2;
- Максимальна температура нагрівання: 210 градусов;
- Мінімальна температура нагрівання: 180 градусов;
- Індикатор роботи: Так;
- Термоізольований наконечник: Так;
- Поворот шнура на 360 градусів: Так;
- Довжина мережевого шнура: 2.15 м;
- Вага: 0.685 кг.
У комплект входить:
- П'яти хвиляста плойка Geemy GM-2933;
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмова коробка.

Кожен товар із нашого асортименту перед відправкою тобі додому проходить перевірку на наявність дефектів та якісно упаковується. Тому, роблячи замовлення цей товар, будь впевнений, що товар прийде цілим і перевіреним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geemy |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.685 кг |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2.15 м |
| Діаметр щітки | 17 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 180 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
- Ціна: 747 ₴







